kontrolapodatkowa.pl

Twój przyjaciel w sporze z fiskusem

16.03.2016

Tagi:

“Dochody nieujawnione” – najnowsza publikacja ekspertów Mariański Group

40467108_2_dochody-nieujawnione_300x495_FFFFFF_padprzyjemnością informujemy, że w dniu dzisiejszym do sprzedaży trafiła najnowsza publikacja ekspertów podatkowy kancelarii Mariański Group dotycząca opodatkowania dochodów nieujawnionych. Książka została wydana we współpracy z wydawnictwem Wolter Kluwer i jest dostępna do kupienia m.in. na stronie internetowej księgarni wydawnictwa pod adresem: https://www.profinfo.pl/p,dochody-nieujawnione,357108.html

 

Nowe przepisy dotyczące opodatkowania przychodów nieznajdujących pokrycia w ujawnionych źródłach lub pochodzących ze źródeł nieujawnionych weszły w życie z dniem 1 stycznia 2016 roku. Ich wykładnia i praktyczne zastosowanie rodzi wiele wątpliwości zarówno wśród podatników, jak również organów podatkowych i profesjonalnych pełnomocników. Wychodząc na przeciw Państwa potrzebom przygotowaliśmy książkę, która w sposób przystępny przybliża instytucję opodatkowania dochodów nieujawnionych, odpowiada na pytanie jak będą wyglądały postępowania podatkowe prowadzone na bazie nowych przepisów oraz wskazuje podmioty najbardziej narażone na opodatkowanie sankcyjnym podatkiem 75%.

 

W związku z wydaniem książki “Dochody nieujawnione” chcielibyśmy zaprosić dziennikarzy na spotkanie prasowe, które odbędzie się w siedzibie kancelarii Mariański Group w dniu 13 kwietnia 2016 roku o godz. 12:00.

 

 

W trakcie spotkania autorzy -prof. Adam Mariański oraz zespół ekspertów podatkowych – omówi także, oprócz zagadnienia opodatkowania dochodów nieujawnionych, nowe zasady kontroli, oraz wskaże, kogo mogą one dotknąć w 2016 r., jak się do nich przygotować i na co zwrócić uwagę.