kontrolapodatkowa.pl

Twój przyjaciel w sporze z fiskusem

20.11.2017

Tagi:

Relacja ze SPOTKAŃ TRANSPORTOWYCH 2017

Z przyjemnością informujemy, że w ostatnim czasie mieliśmy zaszczyt brać czynny udział w spotkaniach transportowych organizowanych przez redakcję miesięczników TSL Biznes i Truck & Van wraz z partnerami.

Byliśmy dla Was obecni:

– we Wrocławiu – 26.10.2017;

– w Warszawie – 09.11.2017;

– w Poznaniu – 15.11.2017.

 

Widząc niesłabnące zainteresowanie tą problematyką wśród przedsiębiorców, cieszymy się, że mogliśmy zaprezentować nasze doświadczenia i podzielić się spostrzeżeniami na funkcjonowanie branży TSL z punktu widzenia prawa podatkowego.

 

Nasze wystąpienie skoncentrowało się co prawda na tematyce kontroli o charakterze podatkowym w branży TSL. Nie mniej jednak naszym Klientom doradzamy na każdym etapie prowadzenia biznesu. Nasze bogate doświadczenie pozwala przedsiębiorcy powierzyć nam swoje sprawy zarówno z dziedziny prawa cywilnego, handlowego, ale również podatkowego. Od pewnego czasu, obserwując sytuację na rynku usług księgowych, zdecydowaliśmy się na świadczenie usług w tym zakresie. W takiej sytuacji przedsiębiorca przychodząc do nas otrzymuje nie tylko kompleksową obsługę prawno-podatkowo-rachunkową, ale również wsparcie biznesowe na każdym etapie prowadzonego biznesu.

 

Jeśli jesteś przedsiębiorcą z branży TSL i w swoim biznesie zauważyłeś problemy, to zapraszamy do kontaktu z ekspertami naszej Kancelarii. Z całą pewnością uzyskasz satysfakcjonujące rozwiązanie, które pomożemy Ci następnie wdrożyć, a po wszystkim dopilnujemy żeby jego skutki były dla Twojej działalności optymalne zarówno prawnie, jak i podatkowo.

 

Nasz kolega prezentuje, w jakich obszarach przedsiębiorcy z branży TSL mogą czuć się szczególnie narażeni na kontrole ze strony organów podatkowych i celno-skarbowych.