kontrolapodatkowa.pl

Twój przyjaciel w sporze z fiskusem

30.12.2020

Tagi: ,

W 2021 roku dobrej passy życzy Mariański Group.

 

Dla przedsiębiorców rok 2020 okazał się dużym wyzwaniem. Prowadzenie biznesu wymagało i nadal wymaga szczególnej troski.  W Mariański Group wspieramy przedsiębiorców wyjątkowo mocno. Naszym Klientom, Partnerom i Przyjaciołom w Nowym Roku życzymy dobrej passy oraz perspektyw biznesowego rozwoju. W 2021 roku jesteśmy z Tobą i dla Ciebie. Tak będzie, a jak było w 2020?

 

Nagrody i rekomendacje

 

W 2020 roku Kancelaria Mariański Group została wyróżniona tytułem oraz statuetką Lidera Polskiego Biznesu. Kancelarię nagrodzono również Medalem Europejskim. Ponadto Kapituła 14. edycji Rankingu Firm Doradztwa Podatkowego Rzeczypospolitej dokonała wyboru najlepszych ekspertów w poszczególnych dziedzinach prawa podatkowego. Liderem w zakresie podatku dochodowego od firm (CIT) został ponownie prof. dr hab. Adam Mariański.

 

Wsparcie dla biznesu

 

Począwszy od marca br. regularnie przygotowujemy webinary i nagrywamy podcasty. Zważywszy na częste zmiany prawne i podatkowe staramy się poruszać w nich najważniejsze w danym momencie kwestie. Za nami cykl 33 webinarów, kolejne nagrania w planie.

Z myślą o przedsiębiorcach nasi eksperci wybierają i publikują najistotniejsze informacje. W 2020 roku opublikowaliśmy na naszych blogach 138 wpisów. W maju br. do naszych blogów dołączył trzeci: firmabezryzyka.pl

W 2020 roku regularnie publikowaliśmy na łamach prasy, w dziennikach, magazynach, mediach branżowych i na specjalistycznych portalach internetowych. Nasi eksperci napisali ponad 80 artykułów, przygotowali 3 raporty dla czytelników Dziennika Rzeczpospolita. Do naszych Klientów wysłaliśmy ponad 40 alertów.

 

Przedsiębiorco przeczytaj nasze wpisy, artykuły i raporty, posłuchaj podcastów, zapisz się na webinary. Proponujemy wsparcie na każdym etapie prowadzenia biznesu.

 

 

Wszystkiego dobrego w Nowym Roku
życzy
Zespół Mariański Group